Kontakta oss

Vad kan vi hjälpa dig med?

Vänligen fyll i kontaktformuläret nedan så berättar vi mer om våra klimatsmarta lösningar. Någon av våra representanter kontaktar dig inom två arbetsdagar.

Vad kan vi hjälpa dig med?

Vänligen fyll i kontaktformuläret nedan så berättar vi mer om våra klimatsmarta lösningar. Någon av våra representanter kontaktar dig inom två arbetsdagar.

Namn*
Vad behöver du hjälp med?
Samtycke

Våra IVT Center

IVT är en av marknadens mest respekterade tillverkare av värmepumpar och namnet borgar för hög kvalitet och prestanda. Våra IVT Center är dina lokala kunskapscenter för värmepumpar, energi och miljö.

M6781-2_DN_0476-e1575376916697

Everöds Elbyrå AB

hoor

IVT Center i Höör / Hässleholm

Här finns vi

ENWELL är 100-procentig ägare till ett antal bolag med verkstäder och kontor i många olika delar av Sverige. Det gör oss störst i Sverige på bergvärme och finns alltid nära tillhands.

Vill du få en offert på installation av värmepump eller vill du boka service av din befintliga värmepump? Nedan ser du var vi finns och länk till ditt närmsta ENWELL-bolag.

Vi jobbar på Everöds Elbyrå

albin

Albin Andersson

Säljare Värmepumpar, Everöd

albin@everod-el.se

Linda Lindberg

Säljare Solceller

linda@everod-el.se

Jimmy Asplund

Säljare Värmepumpar, Höör

jimmy@everod-el.se

Anders Bengtsson

VD

anders.bengtsson@everod-el.se

Ulrika Persson

Ekonomiansvarig

ulrika.persson@everod-el.se

Kajsa Ekberg

Servicekordinator

kajsa@everod-el.se

Ann-Christine Persson

Administration

anki@everod-el.se

Installationsansvariga

Mikael Jungner

Avdelningschef för elinstallationer

info@everod-el.se

Jimmy Engqvist

Avdelningsschef för värmepumpsinstallationer

info@everod-el.se

Dennis Dahlberg

Avdelningsschef för solceller

info@everod-el.se

Installatörer

Elektriker

Anders Nilsson
Benny Nilsson
Christian Vigård
Michael Wångnell
Markus Reijosson
Joel Nilsson
Måns Persson
Esbjörn Elving
Max Johansson
Niklas Lamberg
Johan Lundberg
Johan Karlsson
Daniel Svahn

Kyltekniker

Magnus Johansson
Fredrik Bohman
Emil Jansson
Jerry Jönsson

Värmepumpsmontörer

Mats Blom
Robert Forsén
David Klinteberg
Samuel Streuli

Solcellsmontörer

Cezary Fryszkiewicz
Anton Knutsson-Holst
Charly Norrman
Albin Stigborg
Hampus Marklund
Alexander Nilsson